Kaasaegse kunsti näitus „Hoides asju hämaruses“

27 april 2023

Sillamäe Muuseumis, 05.05–03.06.2023

Nelja kunstniku installatsioon: Anna Škodenko, Darja Popolitova, Viktor Gurov ja Francisco Martínez

Viimase kahe aasta jooksul oleme me väisanud kolmekümmend viit erinevat keldrit Ida-Virumaa eri linnades, et uurida, mis asju neis hoitakse ning mis praktikad nendes ajamasinates aset leiavad. Selle tulemusel on valminud nelja kunstniku installatsioon Hoides asju hämaruses, mis käsitab keldreid paigana, kus on võimalus alternatiivsetel visuaalsetel kordadel ning väärtussüsteemidel avalduda.

Avamine kell 16:00, koos kontserdiga Analogue Quattro

Näitusel workshop: 20.05. kell 19:00

Projekti rahastab Eesti Kultuurkapital, Nordic Culture Point, Eesti suursaatkond Riias ning Eesti Kunstiakadeemia.

Autorid tänavad ka toetuse eest: Sillamäe muuseum, Narva kunstiresidentuur NART, 3DKoda, Vaivara Sinimägede muuseum, Kohtla-Järve Põlevkivimuuseum, Irina Vergina, Meelis Muhu, Svetlana Ivanova, Ekaterina Grafova, Jelena Mutonen, Andrei Mitkovets, Nadežda Popolitova, Jakob Tulve, Andres Nõlvak ning kõik teised, kes on installatsiooni valmimisele kaasa aidanud

<< Tagasi uudistele